Forum poświęcone gnozie, gnostycyzmom oraz prawdzie transcendentnej, która istnieje ponad podziałami. Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gnostycyzmu z okresu początków chrześcijaństwa oraz gnostycyzmu współczesnego i nie tylko. Zapraszamy!

Zasady rezygnacji

Jak zrezygnować z forum

Rejestracja na naszym forum jest darmowa i dobrowolna, jednakże do poprawnego funkcjonowania strony wymagane jest przetwarzanie danych osobowych. Zasady korzystania z forum, cele oraz sposób jaki przetwarzamy dane osobowe możesz poznać klikając poniższe łącza:

1. Regulamin
2. Polityka Prywatności
3. Polityka Cookies

Jeżeli nie zgadzasz się z zasadami korzystania z dostarczonej przez nas usługi, jeżeli nie zgadzasz się z nasza Polityką Prywatności, Polityką Cookies lub z innych powodów, to możesz w każdej chwili zrezygnować z członkostwa na naszym forum postępując wg. jednego z poniższych kroków:

1. Możesz samodzielnie usunąć swoje konto za pomocą funkcji "Usuń Moje Konto" dostępnej w Panelu Użytkownika.
2. Możesz w celu usunięcia konta skontaktować się z Administratorem forum za pomocą formularza "Kontakt"
3. Możesz napisać wiadomość do Administratora za pomocą wewnętrznej wiadomości forum.
4. Możesz wysłać email na adres gnostyk950@gmail.com

Usunięcie konta wiąże się z usunięciem profilu użytkownika, a wraz z nim wszystkich danych osobowych. Natomiast dotychczasowe posty które umieściłeś na forum zostaną poddane anonimizacji. Więcej szczegółów na ten temat możesz znaleźć w naszym Regulaminie oraz Polityce Prywatności. Jeżeli kiedyś zmienisz zdanie i ponownie zechcesz być członkiem naszej społeczności, zawsze możesz się zarejestrować ponownie.